Skip to main content

Informace k novému stravovacímu systému Strava.cz

Napsáno od Milan Javůrek dne .

Online objednávání stravy

V rámci zkvalitňování služeb školní jídelny je zavedený od 1. 11. 2023 nový systém objednávání stravy. Vstoupit do něj je možné pomocí počítače nebo mobilního telefonu. Zájemci o stravu se můžou do systému přihlašovat pomocí webové aplikace www.strava.cz. Tuto aplikaci lze využít také u mobilní telefonů a tabletů s operačním systémem Android i IOS, kterou je možné zdarma stáhnout na Google Play nebo App strore.

Přihlašovací údaje do aplikace Strava.cz již obdrželi naši strávnící do svých e-mailů, kde je i odkaz k aktivaci účtu. V případě, že se tak nestalo nebo máte jakýkoliv dotaz, tak prosím kontaktujete vedoucí školní jídelny Moniku Křížovou  na tel. +420 606 753 751 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Variabilní symbol  (důležité!)

Každý strávník má přidělený svůj variabilní symbol, který naleznete v aplikaci v profilu uživatele. Prosím Vás, o nastavení VS u trvalé platby. U sourozenců je nutné zavést každému strávníkovi jeho trvalý příkaz.

 

Odhlašování obědů

Odhlašování obědů provádí strávník nebo jeho zákonný zástupce přes internetové stránky www.strava.cz (aplikace Strava.cz VIS Plzeň) Obědy odhlašujte nejpozději do 13:00 hod. den předem. Pondělní obědy odhlašujte do pátku 13.00 hod. Odhlášení je možné i telefonicky na čísle +420 606 753 751 (Monika Křížová) nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V případě nepřítomnosti první den ve škole si dotovaný oběd můžete vyzvednout po dohodě s vedoucí školní jídelny mezi 10.30 - 11.30 hodin do přinesených jídlonosičů. Následující dny nemoci se žák může stravovat pouze za plnou nedotovanou cenu oběda nebo musí být řádně odhlášen uvedeným způsobem. Při školních akcích odhlašuje obědy hromadně vyučující pedagog.