Organizace školního roku 2023/24
1. Školní rok 2023/2024
- školní rok bude zahájen v pondělí 4. září 2023
- první pololetí bude ukončeno ve středu 31. ledna 2024
- druhé pololetí skončí v pátek 28. června 2024
2. Vysvědčení
- za 1. pololetí bude vydáno ve středu 31. ledna 2024
- za 2. pololetí bude vydáno v pátek 28. června 2024
3. Prázdniny
- podzimní prázdniny: ve čtvrtek 26. a v pátek 27. října 2023
- vánoční prázdniny: od soboty 23. prosince 2023 do úterý 2. ledna 2024
Vyučování po vánočních prázdninách bude zahájeno ve středu 3. ledna 2024. - pololetní prázdniny: v pátek 2. února 2024
- jarní prázdniny pro okres Semily: od pondělí 26. února do neděle 3. března 2024
- velikonoční prázdniny: ve čtvrtek 28. března 2024
- hlavní prázdniny: od soboty 29. června do neděle 1. září 2024
Školní rok 2024/2025 začne v pondělí 2. září 2024.
4. Státní svátky připadající na pracovní dny
- čtvrtek 28. září 2023
- pátek 17. listopadu 2023
- pátek 29. března a pondělí 1. dubna 2024
- středa 1. května 2024
- středa 8. května 2024
5. Ředitelská volna
- pátek 29. září 2023
- další dny mohou být určeny během školního roku
6. Zápis do I. třídy pro školní rok 2023/2024
Zápis do I. třídy proběhne ve středu 24. dubna 2024.
7. Složení pedagogického sboru
- ředitel školy: Mgr. Miroslav Kobr
- zástupce ředitele: Mgr. Milan Javůrek
- 1. třída: Mgr. Lucie Jurášková
- 2. třída: Mgr. Zdeňka Kobrová
- 3. třída: Bc. Soňa Černá
- 4. třída: Mgr. Martina Malá
- 5. třída: Mgr. Zuzana Křížová
- 6. třída: Mgr. Martina Štěpánková
- 7. třída: Mgr. Jiří Šimůnek
- 8. třída: Mgr. Lenka Malíková
- 9. třída: Mgr. Linda Šturmová
- učitel: Mgr. Martin Klika
- vychovatelky ŠD: Renata Žalská, Pavlína Volfová
8. Přehled termínů jarních prázdnin
Termín | Okresy, obvody hl. města Prahy |
---|---|
5. 2. - 11. 2. 2023 |
Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná |
12. 2. - 18. 2. 2023 |
Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek |
19. 2. - 25. 2. 2023 |
Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín |
26. 2. - 3. 3. 2023 |
Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál |
4. 3. - 10. 3. 2023 |
Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, Prachatice, Strakonice, Ústí nad Labem, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Šumperk, Opava, Jeseník |
11. 3. - 17. 3. 2023 | Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov |