Skip to main content

McDonald ‘s cup – fotbalový turnaj pro žáky 1. stupně (30. 4. 2024)

Napsáno od Milan Javůrek dne .

Ve středu 30. dubna naše škola uspořádala fotbalový turnaj McDonald ‘s cup. Místem konání bylo tréninkové hřiště v Pilišťatech, kde vznikly dvě herní plochy o rozměrech 25 x 40 m. Změřit síly si do Jablonce přijeli žáci 1. až 5. tříd z Benecka, Jilemnice, Poniklé, Rokytnice, Víchové a Vysokého. Turnaj se dále dělil do 3 skupin: kategorie A (1. +2. + 3. třída), kategorie B (4. + 5. třída), kategorie M (1. - 5. třída, malotřídní školy). Celkem se odehrálo 12 zápasů systémem každý s každým. Postupujícími do okresního turnaje jsou oba týmy ze ZŠ Rokytnice n. Jiz. a tým ze ZŠ Poniklá. Naše škola obsadila 2. místo v kategorii A a 3. místo v kategorii B. Klukům gratulujeme! Velké poděkování za přípravu hracích ploch patří místnímu fotbalovému oddílu (konkrétně Mírovi P. a Honzovi N.). 

mcd 3